Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cały film (2016)

Komedia/Dramat | 1 godz. 37 min.
Ocena:
0/10
0
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online pl

Informacje o filmie

  • Premiera: 11 Lut, 2020
  • Kraj produkcji Włochy
  • Data Premiery 11 lutego 2016
  • Scenariusz Paolo Genovese
  • Reżyseria Paolo Genovese

Opis filmu

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online to znak naszych czasów

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online to jakby mogło się wydawać, przedstawienie zwykłej kolacji wspólnych znajomych. Ten komediodramat autorstwa Paolo Genovese to połączenie czułości z dramatem. Każdy z nich jednak przyniósł ze sobą swoje problemy, które go obarczają. Wszystko wyjdzie na jaw gdy w rękę pójdą telefony i ich zawartości, wszystkich przyjaciół. Co ukrywają ich telefon? Ten wieczór będzie prawdziwym testem szczerości oraz wierności zgromadzonych.
Mocne kino vod – nic nowego, ale jednak zostaję w pamięci. Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cały film to obsypana nagrodami włoska produkcja. Ścieżka dźwiękowa, choć mogłoby się wydawać że w takim filmie to sprawa niezauważalna, jednak muzyka zawarta w tym filmie idealnie odgrywa panującą atmosferę spotkania.

Gdzie obejrzeć cały film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online?

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cały filmSama produkcja miała premierę już w roku 2017. Od tamtej pory Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie vod można oglądać w sieci. Oczywiście do całego filmu trzeba również podejść z dystansem ponieważ nie każdy zdradza swojego partnera. Nie każdy również jest lojalny. Produkcja nasuwa nam proste pytanie: „Czy warto kłamać?”. Pokazuje to również dwie strony tego medalu.

Osobiście dla mnie na początku film był bardzo monotonny, jednak z minuty na minutę produkcja spełniała moje oczekiwania. Prężne oraz hojne aktorstwo pomimo tego iż cały film składa się w jednym pomieszczeniu. Momentami możemy poczuć nie kino, a jednak teatr. Brutalna prawda o aktualnym świecie oraz pędzonym w nim życiu przedstawionym w filmie Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cda. Bardzo podoba mi się przedstawienie problemu ludzi oraz świata w tym filmie.

Nie czekaj, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie dostępny po polsku!

To co mi się podobało to piękne dobrane, efektowne riposty oraz słowne potyczki wplątane w dialogi. Tak jak wyżej wspomniałem, ma się wrażenie że siedzi się w teatrze. Naprawdę chciałbym zobaczyć Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie polska wersja na deskach teatru. Byłaby to dla mnie obowiązkowa premiera do obejrzenia!

Komentarze ( 0 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x